Розплата доганяє: стали відомі втрати бойовиків у серпні цього року

Оголошене перемир’я на сході України не несе миру через постійні обстріли бойовиків позицій наших воїнів. Останнім часом обстріли наших позицій з боку ворога забороненим Мінськими угодами озброєнням посилився.

Так, у понеділок, 30 серпня, поблизу Попасної на Луганщині загинув військовослужбовець 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила родом із Львівщини Роман Задорожний. Йому було 27 років, повідомили в пресцентрі ООС. Хлопці, які несли службу разом із ним, пообіцяли, що за Романа ворог відповість.

Наші бійці відповідають на провокації. Як вони переконують, жодного випадку вбивства наших воїнів не залишать не покараним. Уже не раз надходили повідомлення про те, що в бойовиків – втрати. То помер хтось з невідомих причин на посту, то зачепився за невідомий предмет і підірвався, то захворів…

Пресофіцер ЗСУ Сергій Нещадим у Твіттер повідомив про втрати орків за останній місяць. Так, із 1 серпня по 31 серпня це – 41 особа. Небойові: безповоротні (200)– 18, санітарні(300) – 23.

Ще більші втрати у липні- тільки за 5 днів, із 27 липня по 31 липня — 761 особа. З них двохсотих – знищених – 339, небойові – 330, бойові – 9. Санітарні втрати 422, з яких небойові – 415, бойові – 7.

31 серпня, в останній день літа, як повідомляє Сергій Нещадим, орки втратили одного бойовика, який «порушив заходи безпеки при поводженні з вибуховими пристроями» …·

Розплата над ворогом чекає його не лише в Україні. Як повідомляє пресофіцер Анатолій Штефан – Штірліц у Твіттер, один із російських офіцерів брав участь у бойових діях на сході України в складі російської окупаційної армії – РОА «Спарта», потім поїхав у Сирію, а через деякий час вийшов указ президента РФ про нагородження його «орденом мужества». Посмертно.