“Рознесли весь”, – стали відомі факти, як саме окупанти знищили Луганський аеропорт

ф1Луганський аеропорт був зруйнований у 2014 році російською армією в результаті обстрілу тактичними ракетами “Точка” з території Росії.

Про це заявив заступник міністра юстиції – уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина в інтерв’ю Фактам“.

Міністерство в рамках справ у ЄСПЛ продовжує збирати докази участі РФ у бойових діях на сході України. Саме так, каже Ліщина, вдалося встановити факти обстрілів території України з території Росії.

Читайте також: Луганський аеропорт зруйновано вщент — Верігіна

“Що стосується обстрілів нашої території ще до заходу регулярної російської армії у кінці серпня (2014 року – ред.), ми встановили практично всі факти. Виявляється, російські гелікоптери не просто так тоді літали вздовж українсько-російського кордону. Як мінімум один раз вони розстріляли некерованими авіаційними ракетами наші прикордонні пости. У нас є підтвердження”, – сказав представник Мін’юсту.

Читайте також: В мережі з’явилося моторошне відео зі знищеного бойовиками аеропорту в Луганську (Відео)

Заступник міністра також розповів про обстріл луганського аеропорту з російської території.

"Пам'ятаєте, влітку 2014 року з'явилися чутки, що луганський аеропорт обстріляли тактичною ядерною зброєю? Цього, звичайно, не було. Але наша прикордонна служба зафіксувала обстріли тактичними ракетами "Точка" зі сторони Росії... Запуски з тієї території. Рознесли весь аеропорт", - підкреслив Іван Ліщина.

Читайте також: 146 днів оборони в оточенні ворога — документальний фільм «Кіборги Луганського аеропорту» (Відео)