Розкрити за “гарячими слідами” не вдалося: все, що наразі відомо про замах на першого помічника Президента України (Відео)

Правоохоронцям на місці злочину наразі не вдалося знайти зброю, з якої вранці 22 вересня під Києвом кілер стріляв у авто першого помічника Президента України.

Як повідомляло МВС України, весь день 23 вересня сотні правоохоронців шукали зброю, з якої стріляв кілер. Поліція і Нацгвардія прочісували 430 гектарів лісу, водолази ДСНСУ обшукували дно прилеглих водойм, куди зловмисник міг викинути зброю. Поки – безрезультатно. Розкрити злочин “за гарячими слідами” не вдалося.

Читайте також: “Метою було не налякати, а вбити”, – в МВС повідомили обставини замаху на Шефіра (Відео)

Тепер пошуки виконавця злочину слідство продовжить на підставі результатів експертиз гільз, що знайдені на місці обстрілу, повідомив радник глави МВСУ Антон Геращенко.

"Місце, з якого стріляли, вже встановлено. Завдання вбивці - було першочергово вразити водія, таким чином змусити його пригальмувати, щоб авто з’їхало в кювет, а вбивця закінчив свою справу і вистрілив у жертву. Тому перші постріли були в передню частину автомобіля", - заявив Геращенко.

За його словами, слідство вже встановило точну позицію стрільця і з'ясувало, що в автомобіль Шефіра влучили 18 куль.

Кримінальне провадження, нагадаємо, поліція веде за статтею ККУ "умисне вбивство".

Більше подробиць про все, що наразі відомо про замах на першого помічника Президента України, - у сюжеті "ТСН. Тиждень".