Розгульне життя вилазить Мілевському боком?

Старі гріхи кидають довгі тіні
Старі гріхи кидають довгі тіні

За повідомленням vesti.kz з посиланням на офіційну групу уболівальників ФК «Актобе», 4 березня на медобстеженні Мілевському стало погано.

Нападник нібито почав тіпатися у  конвульсіях, і лікарі змогли привести його до тями лише за допомогою крапельниці. Напередодні Артем провів на першому тренуванні в новій команді лише 5 хвилин, після чого залишив поле. Повідомлялося також, що «Актобе» може розірвати з Мілевським контракт.

Щоправда, пізніше тренер-селекціонер «Актобе» Олег Мірошниченко усе це спростував, назвавши чутки про поганий стан здоров’я Мілевського «повною маячнею». 

29-річний Мілевський перейшов у «Актобе» на правах вільного агента після нетривалого перебування у стані турецького «Газіятенспора».

Якщо вдуматися, то чи випадково саме Мілевський стає об’єктом подібних чуток і пліток? Не виключено, що Артем десь у портмоне тримає фотокартку скандально відомого англійця Пола Гаскойна – їх долі багато в чому схожі. Небезталанний гравець, який багато років «подавав надії», мабуть, приречений доживати футбольного віку в заштатних клубах. Якщо, звичайно, знайдуться такі з них, які ще запрошуватимуть його…