Розгромлене посольство РФ у Києві: активісти передали вимоги до Росії

Посольство Росії в Києві-протестувальники з прапором УкраїниУчасники акції протесту під посольством РФ в Києві передали свої вимоги вищому керівництву РФ. Про це повідомили в ефірі Hromadske TV.

За повідомленням, "перемовини" між представинками мітингу та посольства РФ організував один з представників СБУ. До мітингувальників від посольства РФ вийшов другий секретар диппредставництва Ігор Шаповалов.

Читайте також. Помста за Іл-76: посольство Росії в Києві закидали яйцями. Протестувальників усе більше (Відео)

Активісти, представниками від яких були активісти Самооборони Майдану, Правого сектору, а також були присутні 4 працівників ЗМІ, повідомили Шаповалову про вимогу мітингарів.  Серед них - вимога до посольства залишити територію України та визнати дії РФ щодо України агресивними.

Читайте також. Пристрасті наростають: з постольства РФ у Києві зняли триколор і перевертають машини (Фото) 

Заступник командира "Азов" Олег Однороженко повідомив, що мітингувальники вимагають від посольства, "щоб Росія відповіла за збитий у Луганську літак та неоголошену війну, яку РФ веде вже чотири місяці".

"Наша вимога – російське посольство як розсадник антиукраїнської діяльності має негайно залишити територію України. Друга вимога- Росія має визнати, що веде неоголошену війну проти України", - заявив Однороженко.

Читайте також. У прямому ефірі: на огорожі посольства РФ у Києві – вже прапор України. Посольство трощать (Відео)

Шаповалов повідомив, що "ці вимоги будуть передані ввечері вищому керівництву РФ".

При цьому представник СБУ, який організовував "перемовини", повідомив мітингарям, що на території диппредставництва перебуває лише один російський дипломат. Також він попросив зробити коридор, щоб вивести його з території посольства.

Читайте також. “Намагання штурму будівлі посольства РФ вигідне кремлівській хунті”, – заява організацій Майдану

Разом з тим учасники акції протесту не планують залишати територію перед посольством РФ.

Читайте також. МЗС РФ обурилось у зв’язку з провокаціями “фашистських молодчиків” щодо посольства Росії в Україні 

"Не всім подобається ідея розійтися ввечері і подивитися по телевізору, що ж на ці вимоги скаже ввечері Путін", - зазначили в ефірі Hromadske TV.

Читайте також. США погром посольства РФ у Києві не сподобався 

Як повідомляє Євромайдан SOS, на мітингу присутні колишній посол України в РФ, в.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця. Усі, крім охорони, покидають будівлю посольства РФ. На мітингу близько 1, 5 тисячі людей. Також на місці присутні 2 автобуси з міліцією.

"Українська правда"