Розгром групи “Вагнера” у Сирії: стало відомо про нову хитрість Кремля

ф2Офіційна Москва робить усе, щоб приховати інформацію про загибель російських найманців групи “Вагнера” у Сирії біля селища Хішам в долині Євфрату 7 лютого.

Російські найманці, розгромлені ударом у відповідь Західної коаліції в Сирії і доправлені в госпіталі Росії, почали надавати інформацію про бій під Хішамом, та після цього телефонний зв’язок із усіма ними зник. Про це повідомив 19 лютого у мережі російський блогер Михайло Полинков, відомий як “Хрусталик”.

“Напевне, позабирали смартфони”, – написав він.

Читайте також: «Ми форсували Євфрат», — російський найманець-учасник бою розповів, як у Сирії розгромили групу «Вагнера» (Відео)

Блогер переконаний, що таке свідоме приховування інформації Кремлем напряму пов’язане з президентськими виборами в Росії, що мають відбутись 18 березня. Перед голосуванням Кремль не зацікавлений у поширенні інформації про ПВК “Вагнера”, що прямо б’є по іміджу Путіна.

“Думаю, до виборів все, що стосується трагедії під Хішамом, глушити будуть дуже щільно”, – написав російський блогер.

Читайте також: «Путін просто пожертвував своїми людьми»: військовий експерт проаналізував розгром «іхтамнєтів» у Сирії

Як повідомляв блогер раніше, поранених найманців він провідував у госпіталі Москви. “Іхтамнєти” розповідали, як зазнали нищівної поразки у відповідь на спробу атакувати сили Західної коаліції.

Читайте також: Розгром групи «Вагнера»: за що насправді воює в Сирії приватна армія Путіна (Відео)

ф1