Розгром групи “Вагнера” армією США в Сирії: опубліковані кадри наслідків авіаудару (Відео)

Вагнер груз 200 Сирия картинкаВідео розгрому російських найманців, які 7 лютого намагались атакувати нафтопереробний завод і базу сил Західної коаліції в Сирії, оприлюднили курди – союзники американців.

На відео, знятому на телефон, видно, що курди приїхали на місце розгрому колони і застали страшну картину: руїни будівель, знищених обстрілом, підбиту і спалену техніку, розкидану повсюди покинуту зброю, зокрема, автомати Калашникова, та тіла убитих.

Розгром відбувся 7 лютого, та відео виклали в мережу тільки на початку березня.

Читайте також: Розгром групи «Вагнера»: за що насправді воює в Сирії приватна армія Путіна (Відео)

Нагадаємо, розгром стався на східному березі ріки Євфрат, який форсували сили прихильників Асада. Серед них найбільше було російських найманців групи “Вагнера”. Сили Західної коаліції намагались попередити, що дадуть відсіч, та російські найманці заявили, що в атаку ідуть не вони. В результаті США нанесли авіаудар по невідомій колоні. Коли вона була розгромлена, про припинення вогню, щоб забрати вбитих, попросили саме російській найманці.

Читайте також: «Путін просто пожертвував своїми людьми»: військовий експерт проаналізував розгром «іхтамнєтів» у Сирії

Мета атаки ПВК “Вагнера” була виключно майновою – прибрати до рук нафтопереробний завод, який знаходився під контролем курдів.

Читайте також: У ПВК «Вагнера» воюють громадяни України: імена сорока з них відомі (Відео)

Росія одразу заперечила, що під час авіаудару загинули її громадяни чи військові, та потім визнала, що це не виключено, але мова може йти про кількох загиблих.

Читайте також: Стали відомі розміри зарплат російських найманців — на утримання ПВК «Вагнера» витрачають мільярди

За різними оцінками, внаслідок цього авіаудару загинули від 50 до 644 російських найманці ПВК “Вагнера”.

Читайте також: Стала відома доля російського неонациста Мільчакова, який міг загинути під час розгрому ПВК «Вагнера» в Сирії