Розграбували до “кістяка”: як виглядає околиця окупованого “ДНР” Донецька за 2 км від фронту (Фото)

ф1Усе, до чого торкається «рускій мір», перетворюється на руїну.

Чергове тому підтвердження — споруда автовокзалу «Західний» в Донецьку. До приходу «руского міра» в травні 2011 року він замінив автовокзал “Путилівський”.

Новий автовокзал “Західний”  зводили досить довго, нові будівлі були зовні практично готові, та з приходом російських окупантів все змінилось: споруду розграбували, із будматеріалів вкрали що змогли.

Свіжі знімки, як зараз виглядає автовокзал «Західний» в окупованому «ДНР» Донецьку, виклав у мережу користувач Donetsk2018‏ з дописом: «Район АВ «Західний. Західні околиці Донецька. До селища Піски кілька кілометрів”.

Читайте також: «Як фільм жахів»: як зараз виглядає автовокзал «Західний» в окупованому Донецьку (Фото)

Як видно на свіжих знімках, будівлі автовокзалу “Західний” попри близькість до лінії фронту і постійні обстріли розграбували до “кістяка”: на фото річної давності на закинутих будівлях ще була частина зовнішнього облицювання.

Читайте також: Розграбували недобудованим: як нині виглядає автовокзал «Західний» в окупованому Донецьку (Фото)

У коментарях до фото користувачі порівнюють ці руїни на окупованому Донбасі за 2 км від лінії фронту на  з Чорнобилем.

"Руский мир во всей красе", - констатує користувач Donetskiy Kosoy

"Коли вже можна буде вільно поїхати в Донецьк прямим зі Львова?" - запитує дописувач Світмама, зазначаючи, що допоки українські військові не звільнять окупований Донбас, там пануватиме безлад і руйнація, характерні для"руского міра".

ф1ф2ф3ф4ф5ф6