Розенко розповів про перспективи підвищення мінімальної зарплати до 5 тисяч вже цього року

88951Теоретично підвищити мінімалку до 5 тис можна було вже з 1 січня 2017 року, повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко в інтерв’ю виданню “Обозреватель”.

“Остаточні підсумки такого впливу суттєвого зростання мінімальної заробітної плати на економіку ми будемо мати приблизно у квітні. Десь от якраз квітень-травень стане тією датою, коли уряд зможе сказати, коли і якими темпами буде в подальшому збільшуватися розмір мінімальної заробітної плати”, – зазначив Розенко.

Читайте також: Розенко розповів, що буде далі із підвищенням пенсійного віку в Україні (Відео)

Він розповів, що експертами і, зокрема, Державною фіскальною службою, проводились розрахунками, відповідно до яких підняти мінімалку до 5 тис. грн теоретично було можливо навіть з 1 січня 2017 року. “Але ми вирішили все-таки перейти на поступовість цього процесу”, – заявив віце-прем’єр-міністр.

Урядовець додав: “Я думаю, що після підведення першого підсумку впливу підвищення мінімальної заробітної плати ми оголосимо про подальший план підвищення, але сьогодні я бачу тільки позитив. Жодних негативних прогнозів по запровадженню зарплати 3200 не виправдалося, і ми маємо лише позитивні цифри”, – підсумував Розенко.