Розенко пояснив, коли Україна відновить виплату пенсій на окупованих територіях Донбасу

ф1Виплату пенсій на окупованих територіях Донбасу Україна відновить, коли ці території перестануть бути окупованими, а Україна отримає контроль над всією протяжністю кордону з Росією.

Як заявив Віце-прем’єр, не Україна припинила виплату пенсії, а бойовики своєю окупацією частини Донбасу зробили ці виплати неможливими.

“Ні Міністерство соціальної політики, ні Пенсійний фонд, ні Кабінет Міністрів не припиняв виплат. Виплати припинили ті російські бойовики і терористи, які захопили частину території України. Саме вони позбавили українських громадян права на пенсії, соцдопомогу, соціальні послуги, які надавалися українською державою. Вони зробили все, щоб на тій території не діяли закони України, органи української влади, банківські та казначейські установи. І міжнародне співтовариство чудово розуміє, що відновити там виплати неможливо”, – цитує слова Павла РОзенка, сказані в  ефірі “Радіо Свобода” 6 лютого, сайт Кабміну.

Читайте також: Міністр розповів, як можна законно купити собі стаж для пенсії (Відео)

За словами Павла Розенка, виплати пенсій та соціальних допомог можуть бути відновлені лише за умови  виконання бойовиками Мінських угод, відновлення територіальної цілісності України та її законів на окупованих територіях. “Всі належні пенсіонерам кошти нараховуються і будуть виплачені в повному обсязі після виконання цих умов», – запевнив Віце-прем’єр-міністр, додавши, що отримувати пенсії та інші види соціальних допомог мешканці окупованих територій можуть вже зараз, переїхавши на постійне місце проживання на території, підконтрольні українській владі.

«Українська влада зі свого боку робить все можливе для того, щоб врешті-решт була відновлена територіальна цілісність України, була відновлена діяльність державних органів влади і українські громадяни отримали всі належні їм соціальні виплати в повному обсязі»,- підкреслив Віце-прем’єр-міністр.