Розбиті вантажівки і ліквідовані бойовики: бійці ЗСУ на Донбасі вогнем у відповідь знищують ворога

груз 200 авто крупно напис на склі абстрактно бойовикиУ відповідь на ворожі обстріли на передовій Донбасу українські бійці продовжують давати відсіч ворогу і знищувати його.

За повідомленням штабу ООС з посиланням на дані української військової розвідки, за перший місяць 2020 року вогнем у відповідь бійці ЗСУ знищили військову техніку і живу силу ворога.

За даними ГУР Міноборони України, у січні бойовики втратили на Донбасі 56 російських окупантів пораненими і 27 ліквідованими.

Крім того, російські окупанти за цей період втратили 5 одиниць озброєння і військової техніки: міномет, два безпілотники та дві військові вантажівки.

«У разі загрози життю та здоров’ю, захоплення територій, прориву ворожих розвідувально-диверсійних груп військовослужбовці Об’єднаних сил дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику», — наголосили у штабі ООС.

Там застерегли російських окупантів від порушення Міських угод і повідомили, що знищувати ворога українські бійці на Донбасі будуть і надалі, якщо бойовики не перестануть вести обстріли.

“Об’єднані сили продовжують виконувати бойові завдання щодо відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації», — наголосили у штабі ООС.

Читайте також: Російські окупанти зазнали потужних втрат на Донбасі у живій силі і техніці

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше  штаб ООС інформував, що за перші 10 днів січня українські військові знищили одну одиницю військової техніки бойовиків і знешкодили 33 російських окупанти (12 були ліквідовані, 21 — поранений).

Читайте також: Знищена техніка і не тільки: українська військова розвідка назвала втрати бойовиків на Донбасі за рік

ф1