Розбиті двері: “Інтер” заявив про напад 20-ти молодиків і “ще одну спробу тиску на канал” (Фото)

Фото з сайту "Інтера"
Фото з сайту “Інтера”

“Ми вважаємо ще однією провокацією і спробою тиску на канал”, – йдеться в офіційній заяві телеканалу “Інтер”.

“Сьогодні, 3 січня 2015 року, о 16.12 на офіс телеканалу “Інтер” було здійснено напад: цеглою і камінням розбито скло вхідної зони на першому поверсі. На щастя, ніхто із співробітників телеканалу не постраждав.

На тлі істерії, штучно сфабрикованої навколо “Інтеру” протягом останніх декількох днів, фізичний напад на офіс компанії і пошкодження майна телеканалу “Інтер” ми вважаємо ще однією провокацією і спробою тиску на канал”, – йдеться в повідомленні, оприлюдненому на офіціному сайті телеканалу.

Як ідеться в повідомленні, "кілька людей з групи нападників (а їх було близько 20 чоловік в масках) затримано представниками органів внутрішніх справ України".

Телеканал "Інтер" звертає "увагу влади і громадськості на цей кричущий інцидент" і вимагає "негайного розслідування всіх обставин цієї справи.Подібні хуліганські витівки на адресу телеканалу, його співробітників та його телеглядачів не можуть залишитися безкарними у правовій державі", - заявляють телевізійники.

Вони стверджують: "Телеканал "Інтер" дотримується принципів верховенства закону і виступаємо за повагу і цивілізоване ставлення як до глядачів, так і до виробників телевізійного продукту".

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олександр Турсинов направив до Нацради з питань телебачення і радіомовлення листа з пропозицією позбавити телеканал "Інтер" ліцензії на мовлення через показ в новорічному ефірі Кобзона та інших російських співаків, які є персонами нон-грата в Україні.

"Інтер" заявив, що це тиск на канал.

На 15 січня Нацрада призначила засідання щодо цієї ситуації, навколо телеканалу, запросивши на зібрання представників СБУ, РНБО, телеканалу, міністерства інформації.