Зростання захворюваності на коронавірус в Україні продовжує сталу тенденцію – дані МОЗ

коронавірус пробіркаЗахворюваність на коронавірус в Україні продовжує зростати плавно. Ця тенденція зберігається від початку спалаху коронавірусу в Україні.

Як повідомляє у Фейсбук Міністерство охорони здоров’я України, кількість нових виявлених хворих на Covid-19 за добу 30 березня в Україні майже така сама, як і за добу 29 березня: упродовж минулої доби в Україні було лабораторно підтверджено 69 нових випадків Covid-19, тоді як за добу 29 березня – 62.

За даними МОЗ, станом на 10 годину 31 березня загальна кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу в Україні сягнула 549.

Одужали після лікування Covid-19 8 пацієнтів, померли в Україні від ускладнень коронавірусу з початку епідемії 13 українців.

Читайте також: Зеленський про захворюваність на Covid-19 в Україні: «Є три сценарії розвитку подій» (Відео)

Як заявляли раніше в МОЗ та в Уряді України, запроваджений крантин і надзвичайна ситуація в межах всієї України покликані зберегти тенденцію до плавного зростання кількості хворих на коронавірус в Україні, щоб система охорони здоров’я змогла впоратись із напливом пацієнтів і в Україні не повторилась італійська ситуація з колапсом системи охорони здоров’я та великою кількістю смертей від Covid-19.

Як заявляв Президент України, Україна спроможна впоратись із ситуацією, коли одночасно хворими будуть 5% українців, однак одночасно хворих на коронавірус 10% населення України будуть великою проблемою для системи охорони здоров’я нашої країни.