“Росію потрібно поставити на місце”, – світ підтримав Україну на засіданні Генасамблеї ООН. Повна версія (Відео)

Усі фото - сайт президента України
Усі фото – сайт президента України

Із 30-ти країн, що виступами взяли участь у дебатах Генасамблеї ООН щодо збройної агресії Росії проти України, 27 підтримали Україну.

Президент України під час дебатів під назвою “Ситуація на тимчасово окупованих територіях України” у своєму виступі нагадав, що Україна уже 5 років живе в умовах війни, яку розв’язала на території України Росія.

Стримуючи агресора на Донбасі, Україна цим самим обороняє Європу від російських військ.

Відтак, наголосив Петро Порошенко, Україна фактично стала вже східним форпостом НАТО.

Читайте також: «Жодного наміру зупинитися», — Порошенко закликав Генасамблею ООН дотиснути Росію (Відео)

Однак і після 5-ти років війни з Україною Росія не заспокоїлась і продовжує ескалацію, зібравши під кордонами України величезну армію, тому пряме масштабне вторгнення РФ в Україну може статись будь-якої миті, підкреслив Порошенко.

“Росію потрібно поставити на місце”,  – заявив глава української держави з трибуни Генасамблеї ООН і пояснив, що зробити це може лише світова спільнота, посиливши тиск на Росію як за допомогою санкцій, так і на дипломатичній арені, позбавивши РФ права вето в ООН. Крім того, наголосив Петро Порошенко, Генсек ООН своїм рішенням може направити на Донбас спеціальну технічну місію дял оцінки і розробки варіантів направлення туди миротворчої місії ООН, щоб “голубі шоломи” були там на всій окупованій частині ДОнбасу аж до кордону з РФ і гарантували мир.

ф2

Проти пропозицій України на Генасамблеї ООН висловились представники самої Росії та її сателітів – Сирії і Білорусі. 27 країн із 30-ти учасників дебатів стали на сторону України.

Більше – у сюжеті і в повній версії засідання Генасамблеї ООН у відео 5 каналу.