Росіяни готують у Фащівці на Луганщині нове ударне угрупування для прориву українських позицій – Береза

imagesРосійські війська і бойовики активно обстрілюють позиції української армії по всій лінії зіткнення. Незважаючи на напружену ситуацію, бійці полку «Дніпро-1» готові чинити гідний опір противнику. Про це повідомляє у соцмережі народний депутат, командир полку «Дніпро-1» Юрій Береза.

«Звітую. В Пісках, де постійно перебуває полк «Дніпро-1», ситуація напружена. Але зменшилась кількість обстрілів. Незважаючи на це, хлопці знаходяться в повній бойовій готовності. Всі стоять на позиціях. Пункт «Міст» знаходиться під обстрілом з боку Красногорівки (артилерія, ГРАД, міномети). Втрати серед особового складу полку «Дніпро-1» відсутні», – пише Береза.

Бойовий командир повідомляє про «відносний спокій» в районі Маріуполя, хоча бойовики і далі продовжують обстріли населених пунктів, що знаходяться поруч з містом.

«Що стосується Маріуполя, все відносно спокійно. Під постійними обстрілами знаходяться прилеглі до Маріуполя населені пункти, в яких сконцентровані українські військові підрозділи. Полк «Дніпро-1» регулярно патрулює Маріуполь і стратегічні об'єкти, розташовані в місті.

Крім того, постійно ведеться робота по Чармалику, Гнутово та ін. Сьогодні в Гнутово полком «Дніпро-1» була проведена зачистка (район 12-го блокпосту). В результаті затримано близько 10 осіб, підозрюваних у співпраці з терористами, і передані в органи Служби Безпеки. Чармалик обстрілюється мінометами і артилерією терористів з лівого і правого флангів. В селищі знаходиться група бійців «Дніпро-1»», - повідомляє нардеп.

У той же час, в селі Фащівка, Луганської області, відзначається скупчення російської військової техніки, що може свідчити про підготовку активних бойових дій з боку бойовиків.

«Сектор «Б»: вздовж усієї лінії зіткнення ведуться обстріли наших позицій. У напрямку Дебальцеве регулярно йдуть бої. Зараз йде перекидання військової техніки з РФ в Луганському напрямку. На території Фащівки, Перевальського району Луганської області помічене скупчення військової техніки - досліджувані Камази, танки і Урали. Всі готові до різкого погіршення ситуації, але сподіваємося на краще. Перемога за нами. Слава Україні», - пише Береза.