Росіянка Єлена Васильєва на Західній Україні знайшла двох Бандер і обидва – пам’ятники (Відео)

PA280040-n– Так, я вже зустріла двох Бандер, – посміхаючись, каже росіянка Єлена Васильєва. – Одного у Львові, другого – у вас, дорогою, як сюди йшла. Обидва – пам’ятники, немовлят не їдять, нікого не вбивають…

Без перебільшення унікальна гостя – російська правозахисниця, засновниця групи “Груз 200 из Украины в Россию” приїхала в Україну, щоб допомогти російським матерям у пошуках останків російських солдатів, які загинули на Донбасі.

Читайте також. Росія вивезли з України 52 КамАЗи з трупами – російська правозахисниця

Утім, ця мандрівка, можливо, врятувала їй життя. Днями опозиціонерку на батьківщині, у РФ, уже оголосили психічно хворою. До інших знущань путінського режиму вона вже за роки звикла. Більше того, навіть перестала боятися наслідків своєї діяльності.

Приїхала у Тернопіль Єлена Васильєва на запрошення одного із засновників ГО «Білі берети» Антона Рекуша. Тернополянин просто сконтактувався із жінкою через «Фейсбук». От вона і вирішила побувати у «файному місті» дорогою зі Львова до Одеси.

Читайте також. 4360 російських військових загинули у війні на Донбасі (Відео)

- Я вирішила відвідати різні регіони України, щоб познайомитися з людьми і показати, що не всі в Росії втратили глузд, - каже Єлена Васильєва. - Адже зараз уже стає незрозуміло, що робиться з нашими людьми. Вони й так - зазомбовані, а ця війна, що розгорілася на сході України, стала ще й інформаційною…

Жінка вже проявила себе у різній роботі, адже в дієвій опозиції до путінського режиму перебуває ще з 2006 р. Але весь останній час вона намагається привідкрити правду про події в Україні для російських матерів і військових. Через листування в Інтернеті, спілкування у соціальних мережах Єлена Васильєва доводить співрозмовникам, що у нас - справжня війна і в ній масово гинуть в тому числі російські вояки, а не найманці, як вигідно зображати декому.

Найдієвішим кроком у цьому напрямку виявилося створення групи "Груз-200 з України в Росію" у соціальній мережі «Фейсбук». Звісно, допомагають жінці волонтери, інформатори, вони акумулюють інформацію з «гарячих точок» у зоні АТО, з різних міст Росії та України. Ось так – клаптик за клаптиком складається цілісна картина того, що приховує Путін про війну на сході України.

Детальний звіт про розмову з Єленою Васильєвою у Тернопільському прес-клубі читайте на сайті «7 Днів-Україна» згодом.