Росія зреагувала на затримання свого судна українською спецслужбою в порту України

ф1У відповідь на затримання СБУ російського корабля, Росія взялась погрожувати Україні.

У МЗС РФ заявили, що якщо Україна затримає екіпаж російського судна, то “наслідки не примусять себе довго чекати”. Про таку реакцію Росії повідомляє “Комсомольская правда” з посиланням на джерела “РИА Новости” в МЗС РФ.

При цьому Росія не заперечує, що танкер, який під прапором РФ зайшов  в український порт Ізмаїл, де був затриманий СБУ, справді належить Росії.

Російські ЗМІ так поспішали повідомити погрозу Росії Україні, що помилково назвали в тексті новини Міністерство закороднних справ РФ міністерством внутрішніх справ Росії.

Читайте також: СБУ затримала корабель РФ, який блокував українські судна в Керченській протоці при захопленні їх Росією – оперативні кадри (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», сьогодні СБУ проінформувала, що 24 липня в порту Ізмаїла затримала російський танкер, який РФ використала 25 листопада минулого року для блокування проходу Керченською протокою трьом кораблям ВМС України і захоплення цих суден разом із українськими моряками.

Попри те, що РФ переіменувала цей танкер, українські спецслужби його "вирахували" і затримали як доказ у кримінальному провадженні про захоплення Росією 24 українських військовополонених моряків.

ф1