Росія знову перекинула на Донбас рязанських десантників

5c16c94761008305172d751032_319e0451В Україні знову з’явилися рязанські десантники, яких раніше було ідентифіковано в Ростовській області РФ. Такі новини повідомляють ЗМІ з посиланням на джерело, близьке до керівництва так званої «ДНР», – передає «Преса України».

Зокрема, в зоні АТО на сході України зараз знаходяться російські військовослужбовці 137-ї ПДБ 106-ї повітряно-десантної дивізії.

Однак, подробиці про місце їх дислокації і поставлені перед ними бойові завдання на даний момент не встановлені, потрібні додаткові уточнення.

Нагадаємо, 19 грудня експерт Іраклій Комахідзе повідомляв, що військовослужбовці цього підрозділу ідентифіковані в Ростовській області на території Росії. За його словами, велика частина особового складу цього підрозділу «обстріляні» ще з першого «візиту в Україну» влітку. Але тепер у підрозділі з’явилися і нові кадри.

Раніше повідомлялося, що українські силовики в аеропорту Донецька під час чергової атаки терористів затримали одного з них, бойовика з батальйону «Восток» Курбатова Дениса, позивний Шум.