Росія знайшла новий спосіб використати мешканців окупованого Донбасу на свою користь

добро пожаловать в адРосійські окупанти прагнуть скористатись поверненням додому мешканців окупованого Донбасу в зв’язку зі спалахом у Росії коронавірусу, щоб забрати безробітних заробітчан у лави бойовиків.

Як повідомляє з посиланням на українську військову розвідку Міноборони України, безробітних чоловіків, які ні з чим повернулись із заробітків з Росії на окупований Донбас, бойовики прагнуть затягти в так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“Командування російських окупаційних військ намагається скористатися поверненням на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях чоловіків призовного віку, які втратили в Росії робочі місця з введенням карантинних заходів. У зв’язку з цим російські окупаційні адміністрації активізували агітацію місцевого населення із закликами до вступу на військову службу у з’єднання та частини 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК”,- йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Забирати мешканців окупованого Донбасу в так звані армії самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" мають військкомати російських окупантів. Оскільки добровільно іти в бойовики і помирати за "рускій мір" місцеві чоловіки з окупованого Донбасу давно не хочуть, російські командири пропонують працівникам військкоматів "ДНР" і "ЛНР" хабарі за поповнення.

"Командири російських передових підрозділів, у яких високий некомплект особового складу, намагаються забезпечити першочерговість отримання поповнення, мотивуючи представників військових комісаріатів "грошовими винагородами", - повідомляє українська військова розвідка.

Читайте також: Серед російських окупантів Донбасу почалась хвиля масового дезертирства: тікають зі зброєю прямо з окопів

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше українська військова розвідка інформувала про масове дезертирство російських найманців на окупованому Донбасі через рішення командування Генштабу ЗС Росії відкласти ротацію серед підрозділів так званих армій самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» на передовій Донбасу у зв'язку зі спалахом коронавірусу.

Читайте також: Російські командири на окупованому Донбасі безсилі перед масштабами дезертирства підлеглих