Росія замінює своїх військових в Криму на більш жорстоких, зокрема кавказців

imagesЖурналіст Роман Бурко повідомив, що російське військове керівництво почало термінову ротацію військовослужбовців і мають намір прислати в Крим більш “жорстких” військових. Про це журналіст написав на своїй сторінці у Facebook.

“Російське військове керівництво почало термінову ротацію військовослужбовців, які за короткий час знаходження на території Криму асимілювалися з місцевим населенням і проявили слабкість щодо українських військових у Криму. Вже сьогодні великий десантний корабель з складу Північного флоту ВМФ Росії “Георгий Победоносец” в бухті Козача (Севастополь) завантажив першу партію військовослужбовців кількістю до 400 осію. Їх на 18 військових автомобілях КАМАЗ і УРАЛ доставили на військовий корабель”, – йдеться в повідомленні.

За словами Романа Бурка, завтра корабель прибуде завтра в порт Новоросійськ і російських військових відправлять по своїх частинах, водночас “багатьом військовослужбовцям загрожує звільнення зі збройних сил РФ”.

“Решта підрозділів, що блокують військові частини ВМС України, теж змінять. Адже за два тижні блокування українських частин російські військовослужбовці почали спілкуватися з українськими, деякі серйозно не розуміють навіщо вони тут і що роблять. Новоприбулі російські військові поводяться жорсткіше, не йдуть на контакт, нічого не говорять і близько до себе не нікого не підпускають”, - додав журналіст.

Водночас прес-служба Держприкордонслужби повідомляє, що на території прикордонного відділу "Чорноморське" в Криму розташована група озброєних осіб кавказької зовнішності.

"На території відділу зараз перебуває близько 15 військовослужбовців Держприкордонслужби. Зв'язок з ними відсутній. Відомо, що близько 12-ї години російських військовослужбовців змінила група чоловіків у цивільному з зброєю кавказької зовнішності, попередньо дагестанців", - йдеться в повідомленні.