Росія визнала смертельний ядерний вибух на своїй території (Відео)

ф1Росія визнала ядерну аварію на військовому полігоні в Архангельській області РФ під Сєвєродвінськом лише після того, як поховали п’ятьох загиблих під час цього ядерного вибуху.

Як повідомляють Факти ICTV, аварія сталась 8 серпня, однак влада Росії офіційно мовчала про аварію і викид радіації до 12 серпня.

Двоє з п’яти загиблих були військовими, та Міноборони Росії про причини вибуху не повідомляє. Експерти припускають, що вибух стався під час випробовування на Державному центральному ракетному полігоні ВМФ РФ “Ненокса” балістичних ракет для атомних підводних човнів. Такою ядерною ракетою Путін раніше лякав Захід.

Читайте також: Екс-розвідник СРСР Віктор Суворов: «Ядерна міць Росії — це блеф» (Відео)

Директор Російського федерального ядерного центру Олександр Чернишов заявив, що після вибуху рівень радіації біля Сєвєродвінська зріс вдвічі, але цей підйом тривав лише годину і ніякої шкоди людям не завдав.

Експерти ж впевнені, що офіційна влада Росії про наслідки ядерного вибуху каже явну неправду, применшуючи рівень радіації принаймні в десять разів.

Відомо, що частину з 15-ти постраждалих від вибуху відправили в Москву у спеціалізовану клініку, яка приймала пострадалих ліквідаторів аварії на ЧАЕС у 1986 році.

Більше - у відео Факти ICTV.