Росія вивела з “ДНР” всю свою нову зброю, колаборанти тікають в РФ – мешканці окупованого Донбасу

Українські активісти в Донецьку встановили на териконі стяг України. Жовтень 2016 року
Українські активісти в Донецьку встановили на териконі стяг України. Жовтень 2016 року

Окупанти Донбасу уже не вірять в перспективи побудови “руского міра” на окуваних українських територіях.

Росія активно виводить своє озброєння і військових з окупованого Донбасу, а запасів озброєння в бойовиків та російських військових залишилось лише на кілька днів. Про це відкрито говорять в окупованому “ДНР” Донецьку, написав у мережі користувач ZliyShubin. Він зібрав 5 найпоширеніших тверджень, які зараз “гуляють” Донецьком.

Так, в окупованому місці активно обговорюють те, що нову зброю, яку випробовувала на Донбасі, Росія забрала. Бойовикам постачання боєкомплекту не поновлене і він із РФ іде зараз тільки через ІЗварине, а не через залізницю в Дебальцеве та Ясинувату, як раніше. Ротація російських радників має відбутись 15 вересня, та поки жоден із них із Росії не приїхав.

Прихильники руского міра, говорять в окупвоаному Донецьку, масово і терміново тікають в РФ. При цьому мешканці окупвоаних "ДНР" територій все активніше обговорюють можливість того, що Росія вийде з Донбасу до кінця цього року.

На запитання в мережі, чи вірить у таку можливість сам автор допису, він відповів: "Ну, я приніс те, що по сусікам ходить".

Читайте також: Стало відомо, яким терміном хочуть замінити поняття «АТО»

Нагадаємо, раніше про те, що Росія почала виведення своїх військових і озброєння з окупованого Донбасу, заявляв заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

Читайте також: У «кращих» традиціях ФСБ: навіщо Путін заговорив про миротворців ООН на Донбасі і вже не проти них на всій території АТО (Відео)

Крім того, Президент Росії останнім часом робить все гучніші заяви про те, що не проти введення миротворчого контингенту ООН на окупований Донбас.

ф1