Росія випробовує на Донбасі новітню РСЗВ – Снєгирьов

imagesРосійські окупанти в районі Бахмутської траси почали використовувати проти сил АТО новітню зброю. Про це повідомив голова ГО “Права справа” Дмитро Снєгирьов.

За його словами, нетипово великі воронки свідчать про застосування нової РСЗВ калібру 220 мм, яка нещодавно пройшла державні випробування на території РФ.

«Наразі, можемо констатувати, що після державного випробування , росіяни вирішили перевірити нову систему в умовах реальної війни на Сході України. Саме ці новітні системи залпового вогню фіксували розвідгрупи “Правої Справи” під час бойових дій в районі Луганського аеропорту», – зазначив Снєгирьов.

Раніше командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко заявив, що російсько-терористичні війська та бойовики самопроголошених республік Донбасу використовують проти українських бійців невідомі види озброєння.

Як відомо, минула доба у зоні АТО видалася досить напруженою. На трьох оперативних напрямках спостерігались бойові зіткнення. Загалом по підрозділам сил АТО здійснено 115 обстрілів з використанням РСЗВ, артилерії, мінометів, ПТКР, САУ та стрілецької зброї.

Нагадаємо, українські військовослужбовці змусили проросійських бойовиків залишити 31-й блокпост на Бахмутській трасі Луганської області.