Росія в ООН висунула умову Україні для наступної “нормандської зустрічі” (Відео)

ф1Наступна зустріч глав країн-членів “нормандської четвірки” навесні цього року відбудеться, якщо Україна виконає свої зобов’язання за Мінськими угодами.

Про це заявив на засіданні Радбезу ООН постійний представник РФ. Василь Небензя заявив, що Росія буде виходити саме з цього критерію, вирішуючи, чи буде брати участь у наступному “нормандському саміті”.

“Нас не можуть не турбувати спроби свідомо чи несвідомо підміняти мінську формулу, основу регулювання, іншими форматами, наприклад, нормандським, який був створений для підтримки реалізації мінських угод. Вважаємо важливим знову підкреслити, що робота цього формату буде результативна лише в тому випадку, якщо вона будуватиметься навколо безумовного виконання комплексу заходів і досягнутих в нормандському форматі домовленостей…Саме такий підхід був підтверджений в узгоджених підсумках паризького саміту 9 грудня. Реалізація саме цього підходу усіма учасниками, в першу чергу Україні, і стане для нас вирішальним фактором для оцінки доцільності або недоцільності нової зустрічі в нормандському форматі”, – заявив постпред РФ в ООН Небензя.

Більше про засідання Ради безпеки ООН, скликане на вимогу РФ – у відео ТСН.