Росія своїх кидає: нові подробиці про громадянина РФ, який воював за “рускій мір” на Донбасі і потрапив до рук СБУ (Відео)

Російський трорист Денис Сидоров, від якого відмовилися і "ДНР", і Росія
Російський трорист громадянин РФ Денис Сидоров, від якого відмовилися і “ДНР”, і Росія

Громадянина Росії, який з Москви поїхав “добровольцем” воювати за “рускій мір” на українському Донбасі, кинули напризволяще і Путін, і Захарченко.

Мешканець Москви Денис Сидоров воював за “рускій мір” на Донбасі з січня 2015 року розвідником в складі так званої 3 бригади “армії ДНР”. Коли 9 вересня цього року цей російський розвідник, перейшовши лінію фронту, потрапив до рук українських військових, а далі й СБУ, його командири в “ДНР” бойовика з РФ просто звільнили заднім числом, відтак він тепер не може бути в списках на обмін полоненими. А в Росії його дружина про долю чоловіка-найманця від влади РФ досі не отримала жодного повідомлення.

Про те, що 9 вересня на Донбасі до рук бійців АТО потрапив бойовик "ДНР" громадянин Росії Денис Сидоров, повідомляли і речник Міноборони України з питань АТО на брифінгу, і Служба безпеки України, про що тоді вже писала ІА "7 Днів-Україна".

Читайте також: Розповів про своїх усе — кадровий російський військовий на Донбасі здався українській владі (Фото)

СБУ оприлюднила як повідомлення про те, що російський громадянин затриманий, так і те, що він надав багато відомостей про російських командирів в "армії ДНР". Опубліковані були й фото документів Сидорова, що засвідчують: він - громадянин Росії.

У своєму ж відеозверненні, опублікованому СБУ, сам Денис Сидоров розповів, хто він і звідки та закликав росіян не повторювати його помилок і не їхати воювати на Донбас. Звертався Сидоров і до президента Росії з проханням допомогти повернутись на батьківщину.

Президент Російської федерації Володимир Путін це звернення громадянина Росії проігнорував.

У мережі з'явилось відео, на якому дружина Сидорова повідомляє, що про долю свого чоловіка, який не виходив на зв'язок із вересня, дізнавалась сама:  про те, що боєць так званої "армії ДНР" Денис Сидоров потрапив у полон, його командири і не думали повідомляти їй, бо з'ясувалось, що Сидорова вони одразу ж звільнили заднім числом.

Нема й жодної реакції владних структур Росії на її заяву, написану в російську поліцію.

Написала дружина громадянина Росії і в Міжнародний Червоний Хрест, звідки, каже, також ще не отримала відповіді.

Все, що вона знає про долю свого чоловіка - громадянина Росії, який поїхав воювати на окуповану територію України на боці самопроголошеної "ДНР" - вона дізналась сама з преси та за допомогою адвоката.

Російський терорист і громадянин Росії, який був "міністром оборони ДНР", Ігор Стрєлков у такому ставленні до російських найманців у "ДНР" і "ЛНР" звинувачує кадрових російських військових, які є кураторами цих незаконних збройних формувань на території окупованої України.

Стрєлков визнає, що таких, як Денис Сидоров, від яких відмовились і Путін, і Захарченко з Плотницьким - багато.

ф1

Відтак висновок один: Росія своїх кидає. І їхати воювати начебто за Росію і її "мір" в інші країни, зокрема й на окупований український Донбас, - це або безславно загинути, або бути засудженим законним судом і отримати реальний тюремний строк за статтею "тероризм".