Росія розробляє наддалекий безпілотник – The Washington Free Beacon

Фото безпілотника США на північному заході Пакистану. Фото topwar.ru
Фото безпілотника США на північному заході Пакистану. Фото topwar.ru

Американське видання The Washington Free Beacon заявляє, що на озброєнні армії Росії, можливо, в найближчому майбутньому з’явиться безпілотний літак великої дальності дії. Видання проаналізувало знімки з заводу в Татарстані, які з’явилися в лютому, але пізніше були видалені.

Як пише газета, американські фахівці припустили , що це буде ударний безпілотний літальний апарат, який літатиме на середній або великій висоті. Ці висновки були зроблені на основі розмаху крила і V-подібного хвостового оперення. Фахівці також відзначили, що апарат схожий на американський БПЛА MQ-Reaper.

Незважаючи на те, що новий російський безпілотник буде здатний літати на далекі дистанції, він, за словами американських експертів, все ж поступається у веденні повітряного бою безпілотникам інших країн, наприклад, США, які вже зарекомендували себе в бойових операціях.

У Росії безпілотник, розробка якого ведеться в обстановці секретності, швидше за все надійде на озброєння в 2016 році. Як вважають експерти, Росія все-таки поки що робить ставку на пілотовані літальні апарати, тож у тому, що стосується безпілотних машин, країна йде з відставанням.