Росія продовжує надсилати на Донбас техніку та живу силу бойовиків (Відео)

imagesЗбільшення живої сили і техніки бойовиків по лінії фронту не припиняється. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив радник глави МВС Зорян Шкіряк.

За його словами, бойовики продовжують не відводити важку техніку, а проводити передислокацію. «Варто говорити сьогодні про те, що як на південному напрямку, так і по лінії фронту сьогодні під приводом так званого відведення важкої техніки насправді здійснюється передислокація і перегрупування сил ворога. Вони намагаються цю техніку вночі відводити на колишні позиції, крім того, ретельно її маскуючи, і збільшення і живої сили супротивника, і надходження важкої техніки та артилерійських установок з боку РФ не припиняються. Варто відзначити, що крім найманців тут присутні й офіцери, і солдати регулярних частин російської армії», – додав він.

Додамо, що сьогодні в Міноборони України вкотре заявили, що якщо бойовики порушать мінські угоди, українська сторона у стислі терміни поверне важке озброєння на колишні позиції.

Як повідомлялося, сили АТО завершили відведення гармат «Рута», «Рапіра» та інших знарядь калібру 100 мм від лінії розмежування на Донбасі.