Росія поставила бойовикам Донбасу ультиматум

рос військов-шеврон вооруж силі крупноРосія уже не хоче просто так постачати бойовикам Донбасу зброю і поставила умову продовження поставок. Про це йдеться в повідомленні РНБО України.

Зброю терористам Росія готова надавати і надалі за умови, що її регулярні війська, яких, за словами Путіна, на українському Донбасі нема, замаскуються під місцевих бойовиків, ставши частиною “гвардійських” підрозділів терористів.

Читайте також. У Луганську з’явилася нова російська суперзброя (Відео)

“За даними розвідки, російські спецслужби повідомили своїм донбаським маріонеткам, що бандформування «республіканська гвардія ДНР» буде забезпечене озброєнням лише за умови її комплектації на 50% військовослужбовцями з РФ”, – повідомили сьогодні в РНБО України.

Читайте також. Російська зброя в Україні: чим Путін вбиває українців (Відео)

Нагадаємо, зброю, включно із важким озброєнням, як от танки, самохідні артилерійські установки і навіть системи “Буратіно”, Росія постачає бойовикам на Донбас від початку збройного конфлікту.

Читайте також. У бойовиків з’явилася нова російська реактивна зброя – РПУ «Партизан»

З літа минулого року РФ почала постійні поставки озброєння бойовикам залізницею, надсилаючи цілі состави.

Читайте також. Стало відомо, який підрозділ армії Росії де саме воює на Донбасі (Список)

Намагання ж Росії замаскувати своїх солдатів у “гвардійців” Захарченка чи Плотніцького навряд чи вдасться – кадрові військові дуже відрізняються від військових бандитів “ДНР” та “ЛНР”. Крім того, це, вочевидь, призведе до конфліктів у підрозділах бойовиків, адже раніше російські силовики прибували на Донбас з метою зачищати місцеву гопоту серед бойовиків.