Росія переправила своїм найманцям на окупований Донбас нові танки і не тільки

танки на залізничній платформі з РФ для бойовиків- з травоюРосія продовжує підтримувати своїх найманців і регулярні війська РФ на окупованому Донбасі боєприпасами і все новими партіями зброї.

Як повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на дані української військової розвідки, Росія у середині травня переправила бойовикам на окупований Донбас боєприпаси, озброєння та важку військову техніку, в тому числі – нові танки.

“З території Росії через неконтрольовані Україною ділянки кордону до окупаційних підрозділів доставлено три вагони з боєприпасами, у тому числі для озброєння заборонених калібрів, більше десяти танків (з них три нових, решта після ремонту) вісім бойових броньованих машин та до тридцяти автомобілів, завантажених боєприпасами для стрілецької зброї і гранатометів”, – повідомило ГУР Міноборони України.

За даними українського відомства, це більший обсяг озброєння та боєприпасів за той, який Росія направляла своїм найманцям раніше. Збільшення обсягів постачання російські окупанти зробили під прикриттям військових навчать “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“Крім того, російські пропагандисти намагаються виправдати збільшення обсягів постачання зброї на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях нібито “загрозою наступу” підрозділів Об’єднаних сил наприкінці травня цього року”, – додали в Міноборони України.

Читайте також: Росія своїм найманцям на окупований Донбас передала нову партію військової бронетехніки

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, раніше українська військова розвідка інформувала, що за три тижні в квітні Росія переправила бойовикам на окупований Донбас 20 одиниць бронетехніки і понад 30 вантажних автомобілів з боєприпасами.

Читайте також: Бойовики «ДНР» і «ЛНР» привели свої «армії» в бойову готовність і погрожують змінити лінію фронту на Донбасі (Відео)