Росія перекидає на Донбас зовсім юних солдат – майже дітей

В окупований Стаханов з Росії прибули солдати строкової служби, яким ще не виповнилося і 20 років.

Про це вихваляються перед місцевими самі російські кадрові військові, які перебувають в місті вже деякий час.

Про будні росіян на українському Донбасі розповідає у соцмережі координатор проекту «Стоп Терор» Семен Кабакаєв, передає «Преса України».

Читайте також: Генсек НАТО попереджає про ризик ескалації конфлікту на Донбасі

Як розповіли джерела, вдень в Стаханові «відносно спокійно», основний рух починається рано вранці і вночі. В цей час бойовики проводять передислокацію своєї техніки, фіксується переміщення техніки всіх видів. Очевидці помітили особливо велике її скупчення в районі перехрестя «Ромашка».

«У громадському транспорті повно російських кадрових військових, які цього навіть не приховують. Зі слів кадрових військових, які відкрито хизуються, на базу в районі хімчистки, медцентр, приїхало багато молодих «строковиків» до 20 років», - цитує своє джерело Кабакаєв.

Цікаво, що російські військові в своєму середовищі постійно ведуть розмови про наступ, при цьому найбільш часто згадувалося 16 грудня і 1 січня.

Читайте також: Останній? На Донбас до бойовиків прибув «гуманітарний» конвой

Місцеві жителі спостерігають, як щодня вулицями Стаханова їздять «Урали» і «Камази», іноді важка бойова техніка. Повідомляється, що «що бойовики на полігон їдуть через Брянку і Алчевськ, а назад через Зимогір'я. Частина дороги йде грунтівкою, можливо, паралельно Бахмутці і заїжджають в Стаханов з боку Кіровська».

Також є інформація, що останні кілька днів близько 2 годин ночі з боку заводу «Техвуглецю» чути автоматні черги. При цьому жителі міста настільки зомбовані російською пропагандою, яка заполонила всі телевізійні канали, що достукатися до свідомості людей, вказуючи їм на зруйновану й безперспективну дійсність, практично неможливо.