Росія не випустить своїх найманців із “ДНР” – зводить на кордоні “стіну”

бойовик хреститься на хрест зі спини козирноРосія, яка відправила на окупований український Донбас десятки тисяч своїх військових і найманціів, уже боїться їх повернення в Росію. Від своїх же терористів вирішила відгородитися своєрідною “стіною” – на кордоні РФ та окуваних територій Донеччини буде будувати спеціальні загородження.

Вже є й проект та кошторис. Більше того – оголошений тендер на придбання будматерілів, необхідних для зведення високого загородження з колючим дротом.

Ініціатор будівництва – управління Федеральної служби безпеки РФ у Ростовській області. Саме воно вже розмістило на російському офіційному сайті державних закупівель пропозицію по тендеру для потенційних будівельників огорожі на кордоні з самопроголошеною “ДНР”.

Читайте також: У Путіна бояться, що бойовики з Донбасу побіжать в Росію?

“Виконання робіт з будівництва загороджувального паркану зі зварних забірних секцій з V-подібними наконечниками, спіральний бар’єр безпеки з АКЛ (армованої колючої стрічки) з матеріалів підрядника”», — вказується на сайті російських держзакупівель.

Вартість перших захисних споруд на кордоні Росії та її сателіта – майже 10 мільйонів рублів.

На ці гроші ростовські ФСБ-шники розраховують звести перші три кілометри огорожі з колючим дротом вже до кінця цього року. Далі продовжать роботи, аби відгородитися від своїх же банд в “ДНР”, уже на всій ділянці кордону РФ у Ростовській області.

Читайте також: Загороджувальні загони — вчорашній день: Росія має новий спосіб не випустити своїх найманців з Донбасу

Відтак Росія вже відверто та офіційно демострує своє ставлення до тих, кого відправила будувати “рускій мір” на українському Донбасі. Тепер очевидно і зрозуміло, що всі ці російські бойовики на українському Донбасі і загинуть.

Додамо, що ростовська преса з посиланням на тамтешній підрозділ ФСБ ще у травні цього року писала, що вздовж кордону України з Росією в Ростовській області вже виритий стокілометровий рів і зведено 40 км інженерних загороджень.