Росія може захопити Україну без бою: Олег Барна про небезпеки, перед якими опинилася держава

barna«Міжсезоння» у політичних коридорах України, коли новообраний Президент ще не набув повноважень, а попередній їх фактично втратив, коли патріотична частина парламенту намагається прийняти потрібні для творення держави закони, а інша, як може, блокує, в суспільстві наростає бажання зрозуміти, як можуть скластися обставини на майбутнє.

Відповіді на запитання можуть дати перші рішення новообраного Президента й нового парламенту. За словами народного депутата Олега Барни, українці дуже швидко можуть відчути розчарування, а небезпека збереження держави значно виросте.

 

За словами народного депутата Олега Барни, українці дуже швидко можуть відчути розчарування, а небезпека збереження держави значно виросте:

«Швидко, дуже швидко, ми побачимо всю фальш, дурноту, цинізм обраного нами президента — актора, не українця, котрий годував нас популістичними обіцянками, що не є повноваженнями Президента України згідно з нашою Конституцією і на котрі повелися немудрі, — каже Олег барна. — Не минуло й тижня, як він уже відхрещується від своїх передвиборчих обіцянок: зменшення ціни на газ вдвічі, зарплат учителям по чотири тисячі доларів, підняття пенсій втричі, негайної посадки всіх у тюрми. Пізніше все це проросійське неукраїнське шобло за вказівкою із Кремля буде розкручувати тему «зради» Президентом і Головнокомандувачем П. Порошенком, звинувачувати його, а не Путіна, в смертях наших військових, здачі Криму й початку війни. Потім почнуть ще одну тему — «культу особи» П. Порошенка, щоб ліквідувати інститут президентства й послабити Україну під час війни та з метою нівелювання всіх національних досягнень і цінностей керманича країни. Будуть насміхатися над 25 відсотками поміркованих істинних патріотів, що віддали свій голос за найкращого українського Президента.

Незабаром вони нівелюватимуть пам’ять кожного загиблого українського Героя, перед котрим, віддаючи останню шану, ставали на коліна міста й села під час їхнього похорону. Бо це стане вже не шаною, а «культом особи»! А ще пізніше всі патріоти й воїни АТО стануть хунтою і фашистами, котрі не мають права жити на своїй землі, бо цю землю потрібно буде забрати для не українського каганату. Тож продаж землі стане пріоритетом космополітів при владі. Також, мобілізуючи всі свої зусилля спільно з олігархічним ставлеником на посту президента, будуть штурмувати зміну системи виборів за партійними списками для повної узурпації влади створеними й контрольованими цими ж олігархами партіями. А щоб узяти всю повноту влади негайно та зробити Верховну Раду підконтрольною собі, ЗЕкоманда в спілці з українофобами з «Батьківщини», «Опоблоку», «Самопомочі» та іншими будуть домагатися негайних перевиборів, допоки рейтинг ЗЕпрезидента ще високий і допоки ще люди не встигли його розкусити та не розчарувалися від нездійснених обіцянок.

Цей склад парламенту, хоча і в мене є до нього зауваження, вперше в історії України є проукраїнським. А хтось задумувався, який він стане після перевиборів сьогодні й які партії переможуть? Те, що не українські — точно, бо більшість буде голосувати по приколу, посилаючись на фейки каналу «1+1», російських ботів у соцмережах і популістичні гасла. Сформований таким чином парламент ухвалить закон про продаж землі, а українці на своїй землі залишаться батраками не українського каганату. Згодом залякають нас жахіттями війни за нашу незалежність, будуть закликати до жалю, любові й примирення задля виправдання підписання миру з Росією на умовах капітуляції, здачі наших національних інтересів і грабунку й приватизації держави Коломойським та компанією із Кремля, котра вже заявляє про своє повернення. Ми поступово, навіть не помічаючи цього, через маніпуляції медіа-ресурсу тихо відмовимося від ЄС, НАТО, від Криму і т.д… Використовуючи медіа-ресурс «1+1» неукраїнського олігарха Коломойського, який за національністю єврей, нам так промили мізки віртуальним президентом Голобородьком і постійними вливаннями брехні, звинувачень, страхіть і корупції, що з переляку ми обрали президентом актора — коміка, не українця, українофоба і дезертира, котрого зневажали б у самому Ізраїлі, де кожен юнак чи дівчина, котрі не служили в армії, є нікчемами, не кажучи про те, що їх не допускають до державної служби.

Кожний офіційний виступ Президента, його офіційна заява, як і МЗС України з приводу дій Росії, це не просто гарно написаний текст, це — глибоко аналітичний за змістом виклад, підготовлений експертами всіх галузей, задіяних у вирішенні цього конфлікту, з посиланням на дані зовнішньої розвідки, наших міжнародних партнерів, із глибоким аналізом ситуації та обгрунтованими прогнозами розвитку подій у майбутньому, можливими наслідками, на котрі мають бути підготовлені контрдії. Це — надвелика робота всього аналітичного центру прогнозування будь-яких ситуацій і в т. ч. найгірших можливих, найнебезпечніших. Я не кажу вже про такі важливі речі в дипломатії, як наголос, інтонація, жести… тощо.

Президентом ніхто не народжується. Але й клоуни ними не можуть бути!!! Остання виборча кампанія із застосуванням чорних технологій маніпуляції свідомістю та мозкової атаки фейками, брехнею, популістичними ідеями, прикритими національно-патріотичними гаслами і нібито турботою про простих людей, фактично нівелювала всю тривалу потугу українського народу та жертовність воїнів у захисті держави, нашої землі й Незалежності шляхом всенародного вибору по приколу кого-небудь, навіть родича Путіна, чи просто, вибачте, ідіота. Це — нова, безкровна, гібридна війна проти України нашими ж руками, голосами, шляхом зараження наших мізків вірусом українофобства, зради, ненависті та оббріхування. Це гірше, аніж ядерна зброя. Це — зброя третього тисячоліття, котра ворогом на «відмінно» вже випробувана на нас.

Щиро дякую істинним патріотам і справжнім громадянам за принципову позицію та підтримку найкращого українського президента Порошенка. А решту прошу задуматися над тими страшними наслідками, які можуть чекати нас, наших дітей та Україну в майбутньому через ваше емоційне, немудре рішення — голосування по приколу щодо вибору керманичем Української держави не українського актора. ЧИ задумувалися ви, ПРИКОЛІСТИ, які наслідки буде мати для наших військових, ветеранів АТО, спецпризначенців, розвідників, таємних зовнішніх агентів призначення на посаду головнокомандувача, міністра оборони, керівника СБУ українофоба чи проросійського чиновника, або агента ФСБ Кремля під прикриттям, як це було за Януковича? Чи задумувалися над цим, голосуючи за актора і його прокремлівську команду? Радник Зеленського з питань безпеки і оборони І. Апаршин, котрий працював у проросійській команді Януковича, недавно у передачі Дроздова на каналі «ЗІК» вказав свій «метод» захисту України — залякуванням Росії атомними електростанціями, розміщеними на нашій території: якщо вони зірвуться, то Росії буде біда! А що буде з нами, з Україною?! Це — майбутній міністр оборони чи керівник СБУ?!

Окремі націоналісти та патріоти виявилися зовсім не патріотами і не націоналістами. Поважаю Конгрес українських націоналістів, УНА-УНСО, «Правий сектор» у прояві чіткої націоналістичної позиції. Решта — продажне політичне сміття, а не націоналісти.

Вибачайте за песимістичні бачення. Дай Боже, щоб не справдилися! Але я рідко помиляюся. Принаймні постараємося разом з істинними патріотами цього не допустити. На членів ЗЕкоманди надії малувато, на війну вони не підуть, а візьмуть приклад зі свого ідола.

Боротьба за Україну триває, але у важчих умовах та на два фронти — зовнішній і внутрішній. Молімося за Україну! Молімося за нашу незалежність! Слава Україні!»