Росія кинула на Дебальцево всі свої ресурси, тривають запеклі бої – Тимчук

звантаженняУ районі Дебальцевого тривають запеклі бої. Щоб взяти місто під свій контроль, командування російсько-терористичних військ кинуло всі наявні у нього резерви в цьому районі. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний Спротив», народний депутат України Дмитро Тимчук.

«Наприклад, у Стаханові, де раніше були зосереджені великі формування місцевих бойовиків і російських найманців, а також техніка й озброєння, на ранок 18.02.2015 залишилося не більше 300 терористів, 2 машини БМ-21 «Град» (не боєготові) і 1 мінометна батарея – інші сили і засоби перекинуті під Дебальцеве», – наголошує Тимчук.

Крім того, згідно з даними групи «ІС», схожа ситуація і в Горлівці. Звідти бойовики всі ресурси також перекинули під Дебальцеве.

Зокрема, з Горлівки в район Калинівки та північніше Вуглегірська перекинуто 11 танків та 5 ББМ.

Підкреслюється також , що з Донецька у Єнакієво через Ясиновату пройшло «підкріплення» бойовиків. Зафіксовано близько 300 терористів, 4 ворожих танки, 2 ЗУ-23-2, 3 вантажівки з буксируваними гаубицями Д-30, 2 БМП-2, 2 БТР-80 та 4 критих вантажівки.

За словами Тимчука, ці сили бойовиків були зібрані в двох районах Донецька, а саме Петровському і Куйбишевському, для участі в Дебальцевській операції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що родичі бійців армії України, які зараз знаходяться у Дебальцевому, перекрили трасу в Броварах.

Крім того, поблизу Рівного на трасі «Київ-Чоп» було створено блок-пост. Родини військових та громадські активісти таким чином намагаються привернути увагу влади, щоб та надала допомогу бійцям 40-го батальйону 128-ї бригади, які зараз перебувають у Дебальцево.

Зауважимо, Генеральний штаб Збройних сил України заявив, що відправив підмогу українським підрозділам ЗС під Дебальцевим.