“Росія через Олімпіаду проґавила перемогу Майдану і хоче надолужити”, – активіст Майдану у Тернополі

Путін– Українцям не час ділити посади, коли Росія вводить на нашу територію війська, – вважає активіст Майдану у Тернополя Роман Навроцький.

Свободівець наголошує: зараз надзвичайно складний період для України. Адже не встигли ми ще до кінця відвоювати свою державу у бандитської влади, як на наші землі відкрито зазіхає Росія.

Читайте також. Власників закладів торгівлі й аптек на Тернопіллі просять утриматися від підняття цін

– Наш сусід-загарбник, очевидно, переходить усі межі: українців ущемляють у їхніх правах, до Криму прибули бронетранспортери, штурмові гелікоптери з РФ, до півострову доставили усю необхідну військову техніку, яка потрібна, щоб не дати громадянам України відстояти свою територію, – каже пан Навроцький. – Введення цієї спецтехніки на наші землі – це відкрита погроза, спрямована на те, щоб змусити нас не піднімати бунту, коли Росія відбиратиме від України Крим. Зараз у нас є пряма загроза втратити велику частину нашої держави, якщо не боронитимемо автономну республіку від нападу ворогів.

На думку голови Тернопільської міської організації ВО «Свобода», Росія, через проведення ХХІІ Зимових Олімпійських ігор, «проґавила» момент, коли українці перемогли злочинний режим, і зрозумівши, що програє битву – вирішила терміново надолужити втрачене, тому зараз і почала інтенсивно «допомагати кримським чиновникам захищатися» від мирних українців.

Читайте також. Тернопілля: довіра до виконавчої гілки влади – низька, до правоохоронців – нижче нуля

- Під час подій Майдану, коли гинули сотні невинних, - країни Європи і Америки не дозволяли собі втручатися у справи України, а тут - небачене нахабство: на вимоги кількох осіб з півострову Росія вводить свої військові сили, - наголошує він. - Прикро, що у час цієї запеклої боротьби за свободу України, чимало людей, коли ще не повністю сформована система управління України загалом і на місцях – переймаються тільки тим, щоб зайняти чиновницьке крісло, забезпечити собі «багате» майбутнє, дбають тільки про свою шкуру. Зараз не час торгуватися за «місце під сонцем».

Читайте також. “Потрібно робити люстрацію, а не лише говорити про неї!” – активіст Майдану у Тернополі (Відео)

Тому політик закликав громадян: по-перше, бути єдиним народом з однією метою – зберегти Україну цілісною і надалі її розвивати, по-друге: шукати вихід, як захистити Крим і його жителів від захоплення і сконцентрувати на цьому усі сили.

- Третє: претендувати на керівну відповідальну посаду лише з добрими намірами – працювати на благо України і четверте: не допустити до влади псевдо-патріотів, які можуть лобіювати інтереси Росії, - наголошує він.