Російськин професор-економіст Ілля Шаблінський про політику Кремля: Від конфронтації ми програємо

9Жорстка реакція світової спільноти на адресу Росії на спробу вбивства колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля є лише наслідком, а першопричиною початку масштабної холодної війни Росії і Заходу стала окупація Криму та вторгнення на Донбас російської армії, заявив у прямому телеефірі професор Вищої школи економіки, член ради при президенті РФ Ілля Шаблінський, повідомляє «Діалог».

Російську аудиторію позиція експерта обурила. Не хочуть росіяни дивитися правді у вічі. А вона для Москви гірка. Як каже Шаблінський, нині Росія вступає в глобальний конфлікт із Заходом, не маючи ні економічного, ні військового паритету з суперниками, при цьому союзники у Москви відсутні зовсім.

Поразкою він назвав і те, чим поки що захоплюються росіяни, - конфлікт з Україною. Анексія Криму – це велика помилка, як і вторгнення на донбас, каже професор. Він дав прогноз розвитку подій у майбутньому: «І це буде тягнутися (анексія Криму). Я сподіваюся, що без гарячої війни, але з серйозними наслідками для простих людей, тому що нам ось ця конфронтація, ця холодна війна точно не потрібна. Ми від неї програємо».