Російський суд заочно арештував Павла Гриба ще до його виїзду з України – адвокат розповів подробиці викрадення

павло гриб -випускнийРосія планувала викрадення Павла Гриба і заздалегідь готувала “юридичні” рішення для цього.

Судове рішення про затримання і азаочний арешт 19-річного громадянина України було винесене ще 17 вересня, тобо то того, як Павло Гриб 24 серпня приїхав у Гомель з України і зник у білоруському місті. Про це повідомив “Українській правді” адвокат Павла Гриба Андрій Сабінін.

“Суд виніс рішення про його затримання на два місяці ще 17 серпня. Рішення було заочне”, – сказав Сабінін додавши, що безпосередній арешт оформлений вже 25 серпня.

Читайте також: Викраденого в Білорусі українця Павла Гриба Росія офіційно звинуватила в тероризмі (Відео)

Нині 19-річний громадянин України під арештом до 17 жовтня. Він перебуває в СІЗО Краснодара, повідомив адвокат.

Читайте також: Павлу Грибу найняли російського адвоката, аби він хоч побачив зниклого два тижні тому громадянина України (Відео)

Андрій Сабінін також розповів подробиці, які з’ясував про викрадення російськими спецслужбами гродянина Павла Гриба на території Білорусі.

19-річного юнака викрали 24 серпня близько 17 години вечора на автовокзалі Гомеля, куди він прийшов після зустрічі з дівчиною. У нього був куплений зворотнй квиток до України.

"З собою у нього було посвідчення, що він — інвалід дитинства, паспорт. На одній з центральних вулиць до нього підійшли якісь люди в цивільному, посадили його в мікроавтобус, зв’язали і відвезли до лісу, де вже майже у темряві передали іншим людям", - розповів адвокат.