Російський спецназ провалив спробу прориву поблизу Станиці Луганської – Бочкала

imagesУ ніч на 28 січня російсько – терористичні війська здійснили спробу прориву поблизу населеного пункту Стариця Луганська. Операція проводилася під керівництвом російського спецназу. Проте, завдяки відсічі сил АТО, противник змушений був відступити із великими втратами: 12 двохсотих і чимало поранених. Про це повідомив журналіст Роман Бочкала.

Внаслідок невдалої спроби прориву поблизу Станиці Луганської, ворог відступив із численними втратами. Є загиблі та поранені бійці. Що стосується солдатів антитерористичної операції, то кількох з них лише легко поранило попри те, що терористи практично безперервно обстрілюють позиції українських підрозділів.

«Після масованої артпідготовки, противник кинув у бій піхоту. У тому числі і російський спецназ, який фактично керував операцією. Результат бою: 12 "двохсотих" у росіян і купа поранених. Серед українських військових - кілька легких "трьохсотих". Хоча криють будь здоровий... Останню добу хлопці майже не висовують голови з окопів. Але блок-пост "Сталінград" тримається молодцем. Хлопці просили передати привіт всій Україні!!!», - повідомив Роман Бочкала.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що російсько-терористичні війська продовжують накопичувати сили та озброєння в районі Дебальцевського плацдарму. Загальна чисельність формувань терористів, які ведуть бої за Дебальцевський плацдарм, становить близько 2 500 чоловік. Крім того, зафіксовано до 35 танків, близько 50 ББМ, до 50 одиниць ствольної артилерії (включаючи САУ), а також мінімум 22 одиниці РСЗВ.