Російський садист Мільчаков після втечі з Донбасу хоче жити в Білорусі: вже й будинок придбав

ф3Відомий своєю жорстокістю і захопленням нацизмом командир банди “Русич”, що воювала за терористичну “ДНР”, Олексій Мільчаков вирішив тепер оселитись у білоруському селі. Про це він заявив в інтерв’ю білоруському Радіо Свобода пише Depo.Донбас.

Повідомляється, що у жовтні Мільчаков, відомий серед неофашистів і бойовиків на Донбасі за позивним “Фріц”, провів на території Ленінградської області чергове тренування з групою білорусів, під час якої учасники користувалися бойовою зброєю.

Читайте також: Проти кіборгів у бандформуванні Гіві воює російський неонацист та живодер «Фріц» (Фото)

Також, за його словами, цього року він придбав будинок у Вітебській області і повідомив, що хоче оселитися у “союзній державі”. Тим більше, що на її території він почувається у цілковитій безпеці.

"По-перше, Білорусь - наша союзна держава. У мене в планах продовжити придбання майна в Білорусі, бо я збираюся переїхати туди на тимчасове місце проживання в село. По-друге, білоруська молодь активно цікавиться моїми тренуваннями, а це і хороший комерційний ресурс, і можливість проводити військово-патріотичне виховання ", - розповів бойовик.

Читайте також: Терористи на Донбасі почали вбивати своїх, бо не поділили наркотики – «герой Новоросії» (Відео) 

Він також розповів, що отримує гроші від "Спілки добровольців Донбасу".

"Не буду приховувати: нам допомагає Спілка добровольців Донбасу, я член цього союзу. Хоча це некомерційна структура, але ми отримуємо звідти певний ресурс",-  зазначив Мільчаков.

Довідково: Уродженець Петербурга 26-річний Олексій Мільчаков відомий як садист і неонацист. Ще в 2012 році він позував з нацистською символікою і відрізав голову цуценяті.

Після проходив строкову службу в десантних військах. Майже з самого початку бойових дій на Донбасі Мільчаков очолив ДВШБ "Русич" і брав участь в боях проти українського війська. В убитих українців він відрізав вуха, фотографувався з піднятим догори великим пальцем на тлі згорілих і наполовину голих трупів.

Читайте також: «Невідомо за чиї інтереси ми воювати не будемо», — підрозділ російських терористів вчинив на Донбасі демарш

У 2015 році Мільчаков вивів свої підрозділи з Донбасу, мотивувавши це тим, що бійцям "Русич" потрібні сили для нової війни.

У жовтні владою Норвегії був затриманий найближчий соратник Мильчакова - Іван Петровський.

У травні 2016 року стало відомо, що члени банди "Русич", зокрема й сам Мільчаков, активно навчають білоруських дітей "патріотизму" у літніх таборах в Росії. Повідомлялося, що школярів на навчання до садистів і терористів відправляють через Вітебську єпархію.