Російський пропагандист вчинив вандалізм на могилі Бандери. Зреагували Німеччина і Україна (Відео)

Усі фото - скріншот з відео
Усі фото – скріншот з відео

Поліція Німеччини уже з’ясовує обставини факту вандалізму, який на могилі Степана Бандери в Мюнхені вчинив російський пропагандист громадянин Великобританії Грем Філіпс.

Відео і фото, як 15 жовтня зриває з могили Бандери прапори України і червоно-чорні стяги ОУН у день річниці загибелі Бандери, розмістив на своїй сторінці в мережі сам Грем Філіпс, який з 2014 року працював на “рускій мір” на Донбасі та оспівував бойовиків “ДНР”.

На викладених російським пропагандистом кадрах видно, як він знаходить могилу Бандери, зриває з неї прапори та чіпляє свій банер з написом “Тут похований український нацист Степан Бандера”.

Це вже не перша провокація прихильника “руского міра” Грема Філіпса щодо Бандери: раніше він намагався вчинити провокацію у музеї Степана Бандери в Лондоні.

Читайте також: Як симпатик терористів «ДНР» намагався вчинити провокацію у музеї Степана Бандери (Відео)

Обережно – на відео і фото пропаганда “руского міра”.


ф1

Поліція Мюнхена за фактом акту вандалізму почала слідство, результати якого передасть до німецької прокуратури, повідомило консульство України у Мюнхені.

Глава МЗС України у Twitter повідомив, що правова оцінка німецької прокуратури буде.

“Російська імперія воювала з Україною і, відповідно, з УПА, потім убила С.Бандеру, а тепер сплюндровує його могилу руками пригодованих провокаторів-пропагандистів. Український дух боротьби досі не дає їм спокою, бо надихає нас іти вперед! А правову оцінку дасть неупереджена німецька прокуратура”, – написав Павло Клімкін.