Російський полонений зізнався, що його військова частина поставляє озброєння бойовикам

1Російський військовослужбовець, затриманий співробітниками Служби безпеки України, повідомив, що його військова частина передає бойовикам на Донбасі військову техніку та боєприпаси, зокрема, системи залпового вогню БМ-21 “Град”, БМП-2, БТР-80. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

Прес-служба повідомляє, що співробітники СБУ затримали в Луганській області рядового 9-ї окремої мотострілкової бригади Збройних Сил Російської Федерації, що дислокується в Ростовській області.

“Російський військовослужбовець – Хохлів Петро Сергійович, 1995 р.н., під час допиту повідомив про те, що його військова частина передає терористичним організаціям “ЛНР” і “ДНР” військову техніку та боєприпаси, зокрема, системи залпового вогню БМ-21 “Град”, БМП-2, БТР-80″, – йдеться в повідомленні.

Крім того, за словами військового, з метою приховати причетність РФ до забезпечення терористичних організацій важким озброєнням російські військовослужбовці за наказом командирів фізично знищують на військовій техніці, яку готують до передачі терористам, заводське маркування, номери, символіку та емблеми – все, що дозволяло б встановити її походження.