Російський офіцер, який керував обстрілом Маріуполя, і 10 його спільників знищені – СБУ (Відео)

Маріуполь-вказівник дуже крупноЛіквідовано російського офіцера, який керував обстрілом Маріуполя, а також десятьох його спільників. Про це на брифінгу заявив глава СБУ Валентин Наливайченко, інформує 112.ua.

“Під час першого етапу нами був затриманий сам “Даішник” так званий, який працював у колишніх правоохоронних органах у Маріуполі, здійснював наведення, передавав координати саме на мирні квартали Маріуполя, де навіть його родичі проживали. Також доповідали, що було затримано спільників цього “Даішника”. А сьогодні ми можемо доповісти, що операцію закінчено, і знешкоджено і російського офіцера, злочинця, терориста, який безпосередньо керував російською артилерією та здійснював артобстріли, і всіх його десятьох соратників знищено”, – заявив Лубківський.

Нагадаємо, 24 січня близько 9:25 бойовики з "Градів" обстріляли житлові квартали Маріуполя. На місці події загинули 23 людини, ще 8 осіб померли в лікарні. У Міноборони відзвітували, що сили АТО знищили 4 з 6 "Градів", з яких вівся обстріл.