Російський Мі-8 вторгся на територію України у Сумській області

111Українські прикордонники зафіксували чергове порушення повітряного простору України російським гелікоптером, який залетів на територію Сумщини. Про це повідомив речник Інформцентру РНБО Андрій Лисенко.

«Об 11:20 українські прикордонники зафіксували гелікоптер Мі-8 з символікою митної служби РФ, який на напрямку н.п. Тьоткіно (РФ) – н.п. Бояро-Лежачі (Україна) залетів на територію України на кількасот метрів та повернувся у зворотному напрямку», – поінформував він.

За даними РНБО ситуація в зоні АТО залишається непростою. Незважаючи на певне зниження кількості обстрілів і деякі зрушення у впровадженні режиму тиші на окремих ділянках, терористи продовжують обстрілювати позиції українських військ.

Як відомо, за минулу добу зафіксовано близько 40 обстрілів з боку російсько-терористичних військ. Найбільш активно противник діяв на Донецькому, Луганському і Дебальцевському напрямках. Окрім того, фіксується перекидання сил бойовиків, які поповнили боєприпаси завдяки останньому “гумконвою” з Росії.

Нагадаємо, в боях за Донецький аеропорт загинув начальник штабу однієї з бригад спеціального призначення Збройних сил Росії.