Російський десантник перед вторгненням в Україну написав, що їде у «відрядження» (Скріни, Фото)

1За останні два дні ці іванівський «гастролери», які вторглися на територію України, стали справжніми зірками. 9 спійманих диверсантів з 331-го полку 98-й Свирской дивізії Повітряно-десантних військ Збройних сил РФ по частоті згадок в українських ЗМІ сьогодні переплюнули самого Путіна.

Ні, звичайно, народних пісень їм не присвячували. Але у цих молодих людей все ще попереду. Поки що познайомимо вас з окремими персонажами з цієї «чудової дев’ятки».
Отже, Єгор Почтоєв. Цей світлий юнак, з щенячим виразом обличчя, благальний «зрозуміти і пробачити», як і інші його товариші з в\ч 71211, потрапив на територію України «абсолютно випадково», заблукав під час прогулянки біля кордону.

Побіжного погляду на сторінку в «Контакті» достатньо, щоб зрозуміти: хлопець з почуттям гумору. Вторгнення на територію сусідньої держави для нього всього лише «відрядження».

Зараз цей мужній юнак, як і інші його товариші, мужньо шкодує про скоєне (див. перше фото) і дуже мужньо розповідає про те, що заблукав. Що тут скажеш, «відрядження» у Єгора вдалася.

1