«Російського екс-міністра вбито у Вашингтоні на замовлення наближеного до Путіна олігарха», – колишній британський розвідник

1Колишній співробітник британської розвідки Крістофер Стіл, відомий як автор досьє на президента США Дональда Трампа, запевняє, що екс-міністра друку РФ і в минулому очільника «Газпром-Медиа» Михайла Лесіна вбили у Вашингтоні восени 2015 року силовики на замовлення наближеного до президента Росії Володимира Путіна олігарха, повідомляє «Гордон» із посиланням на зарубіжні мас-медіа.

Стіл наводить дані, отримані від кількох джерел, на основі яких доходить висновку, що Лесіна побили до смерті. Щоправда, згідно з офіційним висновком американського уряду причиною загибелі Лесіна став нещасний випадок.

Екс-розвідник впевнений в іншому: Лесін загинув від рук людей, яких найняв олігарх, наближений до президента Росії Володимира Путіна.  Каже, що найманці не планували вбивства, але «зайшли занадто далеко».

Кілька джерел дослідника підтвердили, що тоді орудували російські агенти державної безпеки, які підробляли в олігарха. Доповідь Стіла ґрунтується на інтерв'ю з 11 джерелами, майже всі з яких є нинішніми або колишніми агентами ФБР чи працівниками розвідки США.

Представник ФБР Ендрю Еймс відмовився підтвердити або спростувати американському  виданню факт існування звіту Стіла.