Російсько-терористичні війська сконцентрували головні сили для штурму Маріуполя – Тимчук

imagesРосійсько-терористичні війська сконцентрували свої головні сили поблизу Маріуполя. Тут на передових рубежах противника зосереджено близько 30 одиниць бронетехніки, в тому числі танки, а також від 800 до 1000 солдатів. Про це повідомляє координатор «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук.

Командування російсько-терористичних військ після перегрупування своїх формувань, що діють на приморському напрямку, знову спробувало перейти до активних наступальних дій на північ і північний схід від Маріуполя, концентруючи свої головні зусилля між населеними пунктами Чермалик – Павлопіль – Сартана.

«Діюча в цьому районі ударна тактична група противника координує свої дії через єдиний пункт управління з тактичною групою, що оперує безпосередньо на маріупольському напрямку. Пункт управління знаходиться північніше Новоазовська. Противник зосередив на передових рубежах близько 30 одиниць бронетехніки (включаючи 8 танків) в районі Павлополя, і до 15 одиниць (включаючи 6 танків) в районі Маріуполя», - зазначає Дмитро Тимчук.

За словами військового, всього на Маріупольському напрямі діє від 800 до 1000 бойовиків і російських найманців.

Нагадаємо, вчора, 23 січня, командир батальйону "Київ-1" Євген Дейдей повідомляв, що проросійські терористи розпочали танкову атаку на прилеглі до Маріуполя райони.