Російські війська просуваються до Лисичанська – відома мета ворога (Мапа, Відео)

Російські окупанти хочуть оточити останнє підконтрольне Україні місто Луганської області – Лисичанська.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

“Основні зусилля ворога зосереджені на веденні бойових дій на Лисичанському та Бахмутському напрямках з метою оточення міста Лисичанськ”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє українське командування, з цією метою армія РФ веде наступ на Бахмутському і Лисичанському напрямках. На обох має частковий успіх.

Зокрема, російські окупанти вже закріплюються в частині захопленого села Клинове Бахмутського району Донеччині і на автотрасі біля Вуглегірської ТЕС.

"На Лисичанському напрямку ворог продовжує наступ у напрямку Вовчоярівка – Верхньокам'янка. На Бахмутському напрямку веде наступ у напрямках Мідна Руда – Клинове. Має частковий успіх, закріплюється у північній частині Клинового та поблизу траси Е-40 (у районі Вуглегірської ТЕС). З метою збереження темпу наступу на зазначеному напрямку окупанти посилили угруповання однією батальйонною тактичною групою", - повідомляє Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Олена Білозерська: “Найближчі тижні на гарні новини з фронту очікувати не доводиться” (Відео)

Для продовження наступу військове командування РФ направило в цей район додаткові підрозділи російської армії.

"На Новопавлівський напрямок окупанти перемістили до двох батальйонних тактичних груп з Авдіївського та Бахмутського напрямків... На Слов’янському напрямку ворог основні зусилля зосереджує на веденні штурмових дій з метою виходу на рубіж Богородичне – Краснопілля і створення умов для подальшого наступу на Барвінкове та Слов'янськ", - констатує Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Британська розвідка винесла “вирок” армії РФ у війні проти України: “Нежиттєздатна в довгостроковій перспективі”

Українські військові продовжують тримати оборону і давати відсіч російським окупантам.

Мапа - Ukraine War Map