Російські війська планують здійснити прорив з боку Міллерове та оточити Щастя – боєць

звантаженняРосійсько-терористичні війська почали масштабне перегрупування своїх сил у районі населених пунктів Ушаковка, Можаєвка та Деркул. Звідти останніми днями евакуювали жителів углиб Росії, а в самі населені пункти постійно прибуває важка техніка. Про це повідомляє екс-командир роти у Міністерстві оборони Артем Василенко.

«Поки всі кричать про Дебальцеве, переживаючи за сили АТО в “кишені”, Раша почала масштабну перегрупування своїх сил в районі населених пунктів ДЕРКУЛ, УШАКОВКА, МОЖАЕВКА. Протягом останніх трьох днів із зазначених вище населених пунктів проводиться евакуація мирного населення углиб території РФ на 50-60 км, а в самі населені пункти постійно прибуває важка техніка», – зазначає Артем.

Військовий припускає, що російські війська планують здійснити прорив з боку Міллерове та оточити Щастя.

«Все це скидається на спробу прориву з боку МІЛЛЕРОВО. Раніше у своїх зведеннях писав, що Лисичанський напрямок відіграє велику роль для бойовиків, оскільки дозволить показати контроль над переправами через р. Сіверський Донець і ввести танки з боку МІЛЛЕРОВО (РФ) з метою оточення населеного пункту ЩАСТЯ, яке за рахунок природного бар'єру (р. Сіверський Донець) із півдня є неприступним. Приблизно це зараз і відбувається», - каже Василенко.

На думку військового, особливо актуальним стає введення військ із боку Міллерово після заяви російської сторони про необхідність використання залізниць для постачання гуманітарних конвоїв. А для цих цілей найбільш підходить ділянка залізниці Станиця Луганська - Патроновка (РФ).

Нагадаємо, у районі Докучаєвська зафіксовано появу тактичної групи російсько-терористичних військ. Зокрема, у її складі підрозділ, який укомплектований росіянами, а саме петербуржцями. Також там знаходиться 13 бойових броньованих машин.