Російські війська на 100 % готові до вторгнення в Україну – НАТО

indexВерховний головнокомандувач НАТО Філіп Брідлав наголосив, що російські війська поблизу кордону України повністю оснащені і готові до вторгнення, повідомляє російська служба “ВВС”.

За повідомленням, наразі керівництво Альянсу оцінює чисельність російських військ, що перебувають біля кордону з Україною, в 35-40 тис. осіб.

Нагадаємо, вчора Філіп Брідлав наголосив, що Альянс може відправити військові сили до держав Східної Європи через загрозу, яка відчувається у зв’язку з діями Російської Федерації щодо України.

При цьому, як зазначив вчора заступник начальника Головного командного центру Збройних Сил України Олександр Розмазнін, біля кордонів України знаходиться кілька ешелонів військ РФ.

"Більше їх скупчення на відстані 40-50 кілометрів, а ближче до кордонів їх меньше. Щодо південного напрямку, то активність російських військ там не припинялася і це є найважливішим напрямком. Також біля східних кордонів розгортаються польові госпіталі російської армії і ці госпіталі доволі просторі, можуть вмістити до тисячі осіб. Також розгортаються польові вузли зв'язку та пунктів управління. Тобто питання агресії щодо нашої держави не знімається", - сказав він.