Російські війська готують ударний кулак в районі Стаханова

imagesРосійські терро-війська та їхні найманці готуються до наступу на позиції силовиків. Для чого в район Стаханова стягується важка бойова техніка і підкріплення в живій силі. Про підготовку наступу повідомляє у соцмережі журналіст і волонтер Роман Бочкала.

«За інформацією з моїх джерел, російсько-терористичні війська готуються до наступу, в районі Стаханова», – зазначає Бочкала.

На підтвердження своїх слів він наводить спостереження очевидців з числа місцевих мешканців, які повідомляють про масове скупчення військової техніки в зазначеному районі.

«Вчора за добу близько 100 одиниць техніки пройшло з них 30 танків, все в Стаханов, місцеві кажуть, що в Стаханові близько 70 танків стоять, живої сили близько батальйону проїхало вчора, сьогодні ще близько роти і Камази з боєприпасами і машинами супроводу сьогодні активно по місту проїжджали, вранці близько 3-х рефрижераторів проїхали по Алчевську. Будівлю алчевського СБУ раніше казаки займали і там прапор ЛНР і Росії висів, сьогодні ніяких прапорів не було, і біля будівлі кавказці стояли, раніше в місті їх не особливо було видно. Весь день чути, як б’ють з усіх видів артилерії з Брянки та Стаханова, снарядів не шкодують», – повідомляє Бочкала.

Раніше ми повідомляли: Секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що збройні сили Російської Федерації готують потужний наступ на Україну. Він сказав, що ситуація навколо Донецького аеропорту залишається найбільш складною.