Російські війська готують наступ на Волноваху

загруженноеЗа інформацією Військової ради “Народного фронту”, російське командування та бойовики продовжують накопичувати сили та засоби у полосі Новоазовськ-Тельманово-Комсомольське, зосередивши тут не менше 4 тис. чол. особового складу.

“Водночас з цієї полоси на захід активно діють диверсійно-розвідувальні групи противника. Це може означати, що противник готується до наступу на північ від Маріуполя, тобто у сторону Волновахи”, – йдеться у зведенні.

За повідомленням, у районі Дебальцевого проти сил АТО діє батальонна тактична група ЗС РФ та численне угруповання місцевих бойовиків та російських найманців, яке раніше провело перегрупування своїх загонів у районі Углегорська та було посилене бронетехнікою, яка прибула з території Росії.

“На маріупольському напрямку російські війська та терористи проводили розвідку боєм в районі Куліково, Сартани та Павлополя, раніше перекинувши сюди 2 артилерійські дивізіони та 3 батареї РСЗВ “Град”. На північ від Павлополя противник, посилений бронегрупою російських військ, здійснив спроби вийти до річки Кальміус, але був відкинутий українськими військами”, – зазначається у документі.